Mūsų istorija

Tikroji mūsų istorija yra gerokai ilgesnė ir turiningesnė. Pati įmonė savo veiklą pradėjo tolimaisiais 1974m., kai buvo įsteigta su tikslu apželdinti Vilniaus miestą. Įvairiose Vilniaus vietose, parkuose, skveruose jau didelį šešėlį meta kadaise mūsų pasodinti medžiai ir krūmai. Sugebėję išlikti per Lietuvos nepriklausomybės atgavimo laikotarpį ir susidoroję su įvairiais to meto iššūkiais, atgimėme kaip medelynas „Vilniaus žaluma” ir sėkmingai veiklą tęsiame iki šių dienų. Todėl tvirtai galime teigti, kad esame ilgametės patirties ir profesionalumo simbolis augalų auginimo, dauginimo, sodinimo ir prekybos srityse.

Mūsų vertybės

Mūsų misija

Mūsų misija yra puoselėti Jumyse meilę augalams, įkvepiant ir skatinant Jus praturtinti savo aplinką ir gerovę augalais. Mes siekiame būti patikimu Jūsų partneriu ir patarėju augalų pasirinkimo ir tolimesnės jų priežiūros klausimais.

Inesa Abro

Daug įvairių augalų, gėlių, medžių, labai didelis dekoratyvinių spygliuočių pasirinkimas. Aplinką puošia pakankamai įdomiai atrodančių augalų.

Jeigu turite klausimų arba norite daugiau sužinoti apie mūsų augalus, galite susisiekti su mumis. Taip pat visada lauksime Jūsų pačiame medelyne adresu Ateities g. 25b Vilnius.

© Vilniaus žaluma 2024